MLM - Multi Level Marketing, lub jak kto woli, marketing sieciowy lub szeptany (polecany) to rodzaj sprzedaży, która odbywa się od producenta wprost do klienta końcowego poprzez dystrybutorów . Dla jednych idealny system pracy "na swoim" dla innych dziwoląg o stereotypie piramidy.   MLM nie jest piramidą. W nielegalnychy inwestycjach, zwanych piramidą, wysokość zarobków zależy zwykle od wpłat osób, które dołączają. W MLM nie ma wpłat, jest sprzedaż usług lub towarów. Klient płaci i otrzymuje produkt, jak w sklepie. Z tego tytułu, sprzedający nazywany FBO (Forever Bussines Owner), otrzymuje się prowizję, tak jak w każdym innym biznesie. Oczywiście, że jest struktura drabiny, jak w każdym innym biznesie.  Jest system motywacyjny, jak w każdym innym biznesie. Jest system premii i awansów, jak w innym biznesie.  Będąc przedstawicielem Forever (FBO) kupujesz wszystkie produkty w cenach hurtowych. Sprzedajesz w detalicznych, różnica w marży jest twoją premią w uproszczeniu. 

Kiedy uznasz, że chcesz zarabiać więcej, możesz zacząć budować swój zespół sprzedawców. Zapraszasz ludzi do zostania FBO a oni sprzedają i jeśli zachcą, także szukają osób, które wprowadzają do firmy. Jako, że jesteś inicjatorem tej grupy, stajesz się jej liderem. Jako lider grupy otrzymujesz premię od sprzedaży całego zespołu. 
Praca oparta jest na stałych, prostych zasadach niezmiennie od wielu lat. Będąc sprzedawcą, uczysz się od najlepszych, jak budować biznes, jak rozmawiać z ludźmi, jak odkryć swoje możliwości, jak pokonać blokady. Takie szkolenia coachingowe, w dużych firmach są zwykle płatne. W Forever uczysz się za darmo. 
Możesz być firmą jednoosobową, bez zakładania firmy. Wypłata premii jest co miesiąc, a na koniec roku otrzymujesz Pit, z którego rozliczasz się od dochodu, jak do tej pory. Często ludzie łączą etat z pracą w marketingu sieciowym, ponieważ traktują tą formę jako kolejną „nogę finansową”. 

Zalety pracy z Forever:

 1. Praca w ustabilizowanej firmie, od 40 lat na świecie i 24 lata w Polsce. Nigdy nie wycofała się z żadnego rynku; 
 2. Forever ma własne  ekologiczne plantacje, w różnych częściach świata. 85%  całego rynku aloesu należy firmy;
 3. Firma nie jest od nikogo zależna. Żadne  ogólnoświatowe wahania, od ceny baryłki począwszy, przez kurs dolara/euro,  czy na groźbach groźby wojen skończywszy, nie mają wpływu na kształtowanie cen.
 4. Technologia przetwarzania aloesu jest opatentowana. Jest to ważne, ponieważ aloes jest bardzo wrażliwy podczas obróbki. Dzięki temu patentowi, dostajemy koncentrat a nie sok. Oznacza to także, że firma nigdy nie będzie miała realnego konkurenta a raczej naśladowców. 
 5. Firma daje gwarancję satysfakcji 30 dni. Oznacza to, że jeśli z jakichś przyczyn, produkt nie spełnia  oczekiwań klienta , może go oddać i otrzymać  zwrot pieniędzy.  
 6. O bardzo dobrej kondycji finansowej firmy świadczy min. to, że prócz własnych plantacji czyli własnego surowca, firma ma własne fabryki, zaplecze naukowe (min. dwóch noblistów), własny transport i oddziały.
 7. Firma nie traci pieniędzy na bardzo kosztowne reklamy w mediach i prasie.  W zamian za to, stawia na marketing wizerunkowy, pomagając  min biednym  (poprzez fundację, która daje jedzenie biednym) .
 8. Forever stawia na zaplecze naukowe dbając o technologiczną doskonałość i jakość produktów. Co roku produkty mają certyfikat rady do spraw aloesu, która uznaje tylko najwyższą jakość.
 9. Firma inwestuje pieniądze w nieruchomości jako zabiezpieczenie kapitału. Stawia także, na własnych pracowników, oferując szkolenia i wynagradzając za pracę. 
 10. Wynagrodzenie jest w formie pieniężnej. Nie produktami i nie kuponami. 
 11. Im więcej sprzedajesz sam lub z zespołem, tym wyżej możesz awansować. Awanse wiążą się z kolejnymi zniżkami na zakupy produktów. Raz osiągnięty awans jest stały, nawet jesli zrobisz sobie kilkumiesięczny urlop od pracy. 
 12. Awanse w firmie są dziedziczne, jeśli dzieci chcą kontynuowac pracę rodziców. 
 13. Firma jest rozpoznawalna. Choć różnie ją nazywają, np. „ci od aloesu”. Jeśli ty jej nie znasz, to zna ją, któryś z twoich znajomych lub o niej słyszał.
 14. Od  roku 2016, firma dynamicznie sie rozwija, jej obroty wzrosły o 25 %. Z taka firmą warto podjąć współpracę. I wcale nie trzeba zakładac działalności gospodarczej. Nie ma wpisowego ani kosztów miesięcznych prowadzenia dzialalności. 
 15. Klient dostaje produkt wprost od dystrybutora z zachowaniem jak najkrótszej drogi dystrybucji.
Jeśli masz pytania, lub chcesz zostać przedstawicielem Forever (FBO) napisz do mnie. 
Zamknij menu
×
×

Koszyk